پشتیبانی سایت پیشه ور: ۰۲۱۴۴۷۸۰۶۸۲
 
صفحه اصلی | درباره ما | تماس با ما | راهنمای سایت
وبسایت تخصصی بازرگانی برای پیشه وران صنعت خودرو
کالاها/خدمات تامین کنندگان خریداران
English
اعضاء طلایی
جدیدترین کالاهای به روزرسانی شده
جدیدترین کاربران


آموزش مراحل ثبت نام در سایت پیشه ور دات کام 

   دستورالعمل سرویس و تعمیرات پژو 405-بخش 5-5(بازدیدهای دوره ای)
(تاریخ درج : سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۱)

تيغه هاي برف پاك كن

شرايط تيغه هاي برف پاك كن را بررسي كنيد ، اگر ترك خورده اند يا هر گونه علامتي از خرابی را نشان ميدهد ، يا اگر سطح شيشه را ناقص پاک می کنند آنها را تعويض كنيد. براي شفافيت بيشتر ديد ، تيغه هاي برف پاك كن بايد سالانه تعويض شوند. 
براي بيرون آوردن تيغه هاي برف پاك كن جلو ، ابتدا كليپس ايمني را آزاد كنيد و لوله آب را از آن جدا كنيد. سپس مکانیزم تیغه ها را از روزی شیشه جدا کرده تا در حالت جدا شده قفل شود. سپس تيغه را 90 درجه بچرخانيد. كليپس ايمني تيغه را آزاد کرده و تيغه را از انتهاي دسته بيرون بكشيد.
 
 
باتري
احتياط : قبل از انجام هر كاري بر روي باتري وسيله نقليه ، الزامات ارائه شده امنیتی اوليه در شروع اين دستورالعمل را بخوانيد. 
- مطمئن شوید كه قطبهای باتري در شرايط خوبي است ، و گیره سر باتریها محكم هستند. 
خوردگي و سولفاته بر روي قطبها، گیره سرباتریها و خود باتري مي تواند با محلولي از آب و جوش شیرین جدا شود. 
تمامی قسمتها را با اب شستشو دهید. هر قسمت فلزي كه با خوردگي صدمه ديده است ابتدا باید با بتونه پایه-روي پوشيده شده و سپس رنگ زده شود.  
به طور دوره اي ( تقريباً هر سه ماه )، شرايط شارژ باتري را بررسي كنيد(روش آن متعاقبا توضیح داده می شود).
 
1- باتري بر روي بخش كناري موتور سمت چپ قرار گرفته است . نمای بیرونی باتري بايد به طور مرتب براي صدماتي چون ترك بر روی بدنه و پوشش بازرسي شود.
2- محكمي گيره سر باتری را بررسی كنيد تا مطمئن شويد اتصالات الكتريكي در وضعیت خوبی است. آنها نباید به راحتی حرکت کنند. همچنين هر كابل اتصال را براي دوری از تركها و فرسودگی بررسی کنید. 
3- اگر خوردگي مشاهده شد ، كابلها را از باتري جدا ، انها را با يك برس سيمي كوچك تميز و سپس دوباره متصل شود. وسايل تميز كردن محلهاي باتري و مسيرها موجود هستند. 
4- توجه كنيد كه سر باتري منفي مي تواند براي تميز شدن يا تعويض از باتری جدا شود. می توان آن را پیچانده و از پوشش پلاستیکی خارج کرد.
 
 
حبابها و فيوزها
تمامي چراغهاي خروجي و بوق را چك كنيد.  
تمامي اتصالات سيمي در دسترس، دسته سیمها و گيره هاي نگهدارنده را براي حفظ ايمني ، و اجتناب از ساييدگي يا صدمه بررسی كنيد. 
1- اگر يكي از چراغهاي راهنما ، ترمز و یا جلو روشن نمیشود، احتمالاً لامپ ان سوخته و نياز به تعويض دارد. 
اگر هر دو چراغ ترمز روشن نمی شود ، ممكن است سوئیچ عمل کننده خراب باشد.
2- اگر بيش از يك چراغ راهنما يا جراغ عقب خاموش شود احتمالاً يا فيوز سوخته و يا نقصي در مدارها است. فيوزها پشت پانل جلوی راننده قرار دارند. 
3- براي تعويض فيوز خراب ، می توان آن را به سادگي بیرون كشيد و يك فيوز جديد با توجه به مشخصات صحیح جای آن قرار داد. اگر فيوزها دوباره پريدند يافتن علت آن مهم است که در ادامه برای چگونگی آن نیز يك برنامه بازرسي كامل ارائه شده است.  
 
تعداد نظرات : 0
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :  
نظر شما :    
 جدیدترین اخبار

 
درج اطلاعات مربوط به کسب و کار در سایت پیشه ور رایگان بوده و مسئولیت آن با ثبت کننده می باشد- لطفاً در ارزیابی اعتبار و صحت اطلاعات ثبت شده دقت کافی را مبذول دارید - جهت شروع به درج اطلاعات کسب و کار خود ، لطفاً بر روی لینک عضویت رایگان کلیک نموده و پس از پر کردن فرم ثبت نام ، اطلاعات تجاری خود را که مربوط به فعالیتها ، کالاها و خدماتتان میشود ثبت نمایید
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
طراحی سایت B2B و بهینه سازی سایت توسط طراحی سایت 24
Copyright (c) 2014 pishehvar.com